karneval1

 

Tak, ako každý rok na konci januára, tak aj tento rok sme sa tešili na náš dlhoočakávaný školský karneval. V piatok 31. 01. 2020  sa konalo stretnutie postáv nielen z klasických, moderných či fantastických rozprávok, ale aj bytostí z každodenného života. A tak sa na chodbách našej školy stretol Ninja bojovník so Spidermanom, Malú morskú vílu vyzval do tanca kovboj, mačičky utiekli svojim čarodejniciam, Krvavá nevesta sa naľakala smrtky s ostrou kosou, pirát si zatancoval s princeznami, futbalista utekal pred poľovníkom, rytieri bojovali s tigrom či medveďom, hokejista si požičal čarovný prútik Harryho Pottera či Dumbledora, pán doktor mal okolo seba krásne indiánky a tanečníčky vytancovali všetkých na parkete. Svoju krásu prišla tiež ukázať krásna princezná Elza z Ľadového kráľovstva, svoje huncútsva a tanečné kreácie predviedla aj literárna Pippi dlhá Pančucha a farebný šašo nás rozveseľoval svojím krásnym úsmevom. Našim Dj-om bol pán riaditeľ, ktorý bol naozaj skvelým hudobným organizátorom zábavy. Po náročnom prvom hudobnom kole, sme si v triedach oddýchli, pochutnali si na fašiangových šiškách s čajom a tešili sa na druhé tanečné kolo. Cez bohatý výber ľudových, moderných, rozprávkových i detských pesničiek sme sa pretancovali až k odovzdávaniu vysvedčení. 

Takto veselo a tanečne sme uzavreli prvý polrok našej "ťažkej školskej práce" a tešili sme sa na polročné prázdniny. Avšak tento piatok bol pre nás ešte niečim výnimočný. Ako škola i ako triedy sme sa plný odhodlania zapojili do súťaže s programom Alfbook a chceli sme vyhrať interaktívnu tabuľu pre náš školský klub. V piatok končilo prvé kolo tejto súťaže....a my netrpezlivo čakáme na výsledky. Budeme prví??

Prajeme Vám krásne polročné prázdniny a v utorok 04. 02. 2020 sa na Vás tešíme, aby sme spoločne zahájili druhý školský polrok plný nových informácii, zážitkov a vedomostí. A dozvieme sa výsledky súťaže...

 

 karneval3   karneval2

 

karneval4   karneval5

karneval9  karneval10

karneval6  karneval7

 

karneval8