Mikuláš2019 11  V stredu 04. 12. 2019 sme v škole, ale i v škôlke,  mali        krásnu návštevu. Prišiel nás navštíviť Mikuláš s anjelikom    i neposlušnou čerticou Berticou.

  Ráno nám spríjemnili zábavným, no zároveň poučným        divadelným príbehom o stratených mikulášskych           balíčkoch   a neskôr navštívili všetky triedy v škôlke aj     škole. Žiaci predviedli Mikulášovi svoje spevácke či     recitátorské zručnosti, zasmiali sa spolu a dostali     vytúžené   balíčky plné sladkostí.

  To bolo radosti v očiach, síce u niektorých aj strachu, či     vôbec dostanú odmenu. Ale odmenení boli nakoniec     všetci a milá mikulášska návšteva musela odísť rozdávať   darčeky aj ostatným deťom.

Už teraz sa tešíme na spoločné stretnutie s Mikulášom opäť o rok. Ďakujeme.

Viac fotiek nájdete tu: