úvod

Ako každoročne, tak aj tento školský rok sme v septembri absolvovali pri nádhernom slnečnom počasí Cvičenia v prírode. Ráno, pokiaľ bola hmla nad našou školou, sme si v triedach pripomenuli pravidlá prvej pomoci, odhalili ukryté tajomstvá lekárničiek, vyskúšali sme si poskytnutie prvej pomoci pri zlomenine či bezvedomí. Keď sa na nás začalo usmievať slniečko, vybrali sme sa na turistickú a športovú prechádzku. Niektorí išli lesom ku kaplnke, iní smerom na ihrisko, kde si zmerali svoje futbalové zručnosti. Po návrate nás už čakal pán riaditeľ pri ohnisku, kde sme si opiekli pripravené dobroty - špekačky,slaninku, najedli sme sa do sýta na slniečku, vybehali sme sa a rozišli sme sa spokojní a s plnými bruškami domov. Bol to krásny zážitok nielen pre žiačikov, ale aj pre nás pani učiteľky. Dokonca aj slniečko vydržalo až do poludnia sa na nás usmievať.

A tu je niekoľko krásnych záberov spokojných školákov:opekačka 6

opekačka 7

received 29946131607628681

opekačka 8

opekačka 1

opekačka 9

opekačka 3

opekačka 4