gazd. dvor 2V pondelok 25. 03. 2019 sa deti našej materskej a základnej školy zúčastnili krásneho jarného divadelného predstavenia s názvom  Jar na gazdovskom dvore v podaní pani Pažitskej.

Toto krásne divadielko ukázalo deťom, ako sa na jar prebúdza príroda a zvieratká na gazdovskom dvore. Divadelné predstavenia pani Pažitskej sú vždy zaujímavé tým, že divadelný výkon je prepojený s krásnymi živými hudobnými melódiami a hercami aj v tomto predstavení boli naši žiaci. Všetci spoločne sme si pozreli nielen divadelný výkon „hercov“, ale sme si spolu aj zaspievali, zatancovali a započúvali sa do jarných melódií, ktoré vyčarili úsmev na našich tvárach a predstavte si, aj slniečko práve vtedy vykuklo spoza mrakov a pozrelo si s nami toto krásne divadielko.

Dôkazom toho, že sa slniečko na nás pozeralo, sú aj fotky z tohto predstavenia.

Srdečne by sme sa chceli poďakovať pani Pažitskej za milé predstavenie a tešíme sa na ďalšie stretnutie.