Dnes bolo v našej škole veselo. Od samého rána po škole blúdili rôzne zaujímavé bytosti, a to nielen rozprávkové. Pýtate sa prečo? Konal sa predsa karneval, ktorý nám ukončil prvý školský polrok. V krásne vyzdobenej telocvični si spoločne zatancovali rozprávkový kráľ s kráľovnou, stretli sa tu princezné z celej Hvozdnice, čarodejnice, čertice,  kovboji, zombíci, piráti, brušné tanečnice, samuraji, víly, ale aj smrtky, jedna z nich mala so sebou dokonca aj kosu. Na dodržiavanie poriadku dávalo pozor niekoľko policajtov, profesionálnych vojakov, či tajných agentov a špiónov. V tomto zimnom období sa medzi nami objavil aj rybár, ktorého dnešným úlovkom však nebola ryba, ale dobrá nálada.

Po výbornej tanečnej zábave, v ľudovom i modernom duchu a sladkom občerstvení, si žiaci prevzali z rúk pani učiteliek svoje polročné vysvedčenia. A na čo sa najviac tešili? No predsa na polročné prázdniny. Tak užime si ešte sneh, postavme snehuliakov, posánkujme sa, polyžujme a v pondelok 04. 02. 2019 sa na Vás tešíme a spoločne naštartujeme druhý polrok.

Naše triedne fotky si môžete pozrieť tu: