Milí rodičia!

Chorobnosť detí v materskej škole sa začala rapídne zvyšovať už koncom minulého týždňa. Vo štvrtok sme mali taký nízny počet detí, že po nahlásení na RÚVZ by bola prevádzka prerušená už od piatku. Keďže to bolo tesne pred víkendom, predpokladali sme, že voľná sobota a nedeľa prispejú k zlepšeniu zdravotného stavu detí. V materskej škole je zapísaných 32 detí. Už pri neprítomnosti deviatich detí spĺňame limit pre prerušenie prevádzky. Keď nám však v pondelok chýbalo 14 detí, oznámili sme túto skutočnosť RÚVZ v Žiline, ktorý vydal nariadenie prevádzky materskej školy v trvaní od 23.11.2021 (utorok)  do 29.11.2021 (pondelok). Prevádzka bude obnovené v utorok, 30.11.2021.

U žiadneho z chýbajúcich detí nebolo hlásené pozitívne testovanie na COVID.

Stanovisko RÚVZ si môžete prečítať nižšie.

Rozhodnutie RÚVZ